AISC-0402HP-11NJ-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AISC-0402HP-11NJ-T
JLCPCB Part #
C2050219
Package
0402
Description
1.3A 11nH 90mΩ ±5% 0402 Power Inductors ROHS