AIML-0603-2R7K-T
MFR.Part #
AIML-0603-2R7K-T
JLCPCB Part #
C1329817
Package
0603
Description
1.35Ω 15mA 2.7uH 35@10MHz 80MHz ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS