AIMC-0805-4N7S-T
MFR.Part #
AIMC-0805-4N7S-T
JLCPCB Part #
C2041478
Package
0805
Description
12@100MHz 200mΩ 3.5GHz 300mA 4.7nH 0805 Inductors (SMD) ROHS