LK21252R2M-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LK21252R2M-T
JLCPCB Part #
C2048582
Package
0805
Description
2.2uH 45@10MHz 500mΩ 50MHz 50mA ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS