AIMC-0402HQ-5N8S-T
MFR.Part #
AIMC-0402HQ-5N8S-T
JLCPCB Part #
C3910471
Description
130mΩ 20@250MHz 5.5GHz 5.8nH 600mA 0402 Inductors (SMD) ROHS