AIMC-0402HQ-5N1B-T
MFR.Part #
AIMC-0402HQ-5N1B-T
JLCPCB Part #
C3910977
Description
130mΩ 20@250MHz 5.1nH 5.5GHz 600mA 0402 Inductors (SMD) ROHS