AIMC-0402HQ-3N3B-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AIMC-0402HQ-3N3B-T
JLCPCB Part #
C3910691
Package
0402
Description
20@250MHz 3.3nH 6GHz 700mA 90mΩ 0402 Inductors (SMD) ROHS