AIMC-0402HQ-2N9S-T
MFR.Part #
AIMC-0402HQ-2N9S-T
JLCPCB Part #
C3911138
Description
2.9nH 20@250MHz 6GHz 700mA 90mΩ 0402 Inductors (SMD) ROHS