AIMC-0201-2N2S-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AIMC-0201-2N2S-T
JLCPCB Part #
C5550747
Package
0201
Description
10GHz 2.2nH 300mA 300mΩ 4@100MHz 0201 Inductors (SMD) ROHS