ASPI-0425-151M-T3
MFR.Part #
ASPI-0425-151M-T3
JLCPCB Part #
C1330325
Package
SMD,4x4mm
Description
1.92Ω 150uH 220mA 220mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS