ACMS-Q3222F-101-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ACMS-Q3222F-101-T
Description
-40℃~+150℃ 100uH@100kHz 10MΩ 150mA 2 2.5Ω 50V - Common Mode Filters ROHS