ACHL-3.6864MHZ-EK
MFR.Part #
ACHL-3.6864MHZ-EK
JLCPCB Part #
C1674065
Description
-20℃~+70℃ 20mA 3.3V 3.6864MHz HCMOS、TTL DIP-4 Crystal Oscillators ROHS