AB-25.000MHZ-B2F
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AB-25.000MHZ-B2F
JLCPCB Part #
C568377
Package
HC-49U
Description
-20℃~+70℃ 18pF 25MHz 25Ω ±100ppm ±20ppm HC-49U Crystals ROHS