ABL-24.000MHZ-B2
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ABL-24.000MHZ-B2
JLCPCB Part #
C1669881
Package
HC-49S
Description
-20℃~+70℃ 18pF 24MHz 40Ω ±20ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS