AB-12.288MHZ-B2
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AB-12.288MHZ-B2
JLCPCB Part #
C568365
Package
HC-49U
Description
-20℃~+70℃ 12.288MHz 18pF 30Ω ±100ppm ±20ppm HC-49U Crystals ROHS