ABLNO-96.000MHZ-T
MFR.Part #
ABLNO-96.000MHZ-T
JLCPCB Part #
C2022082
Package
SMD-4P,8.7x14.3mm
Description
-40℃~+85℃ 25mA 3.3V 96MHz LVCMOS SMD-4P,8.7x14.3mm Crystal Oscillators ROHS