ABLJO-80.000MHZ
MFR.Part #
ABLJO-80.000MHZ
JLCPCB Part #
C1670194
Package
SMD-6P,14.3x8.7mm
Description
-40℃~+85℃ 25mA 3.3V 80MHz LVCMOS SMD-6P,14.3x8.7mm Crystal Oscillators ROHS