ABLJO-100.000MHZ-T2
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ABLJO-100.000MHZ-T2
JLCPCB Part #
C2024908
Package
SMD-6P,14.3x8.7mm
Description
-40℃~+85℃ 100MHz 3.3V 30mA LVCMOS SMD-6P,14.3x8.7mm Crystal Oscillators ROHS