ABC2-11.2896MHZ-4-T
MFR.Part #
ABC2-11.2896MHZ-4-T
JLCPCB Part #
C568448
Package
SMD-4P,5.5x11.8mm
Description
-10℃~+60℃ 11.2896MHz 18pF 40Ω ±30ppm ±30ppm SMD-4P,5.5x11.8mm Crystals ROHS