TNR4030S-221MTF
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
TNR4030S-221MTF
JLCPCB Part #
C42380162
Package
SMD,4x4mm
Description
220uH 400mA 500mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS