AHW2520C-1R8JTF
MFR.Part #
AHW2520C-1R8JTF
JLCPCB Part #
C6808064
Description
1.8uH 160MHz 2.6Ω 28@50MHz 300mA Wire-wound chip inductor ±5% 1008 Inductors (SMD) ROHS