PRIM5020-142HS
MFR.Part #
PRIM5020-142HS
JLCPCB Part #
C54123454
Package
SMD-4P,5x4.8mm
Description
-40℃~+125℃ 1.2A 1.4kΩ@100MHz 10MΩ 2 50V 56mΩ SMD-4P,5x4.8mm Common Mode Filters ROHS