AHW2012C-56NJTF
MFR.Part #
AHW2012C-56NJTF
JLCPCB Part #
C6808040
Description
1.6GHz 340mΩ 500mA 56nH 60@500MHz Wire-wound chip inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS