PNR252012-1R5N
MFR.Part #
PNR252012-1R5N
JLCPCB Part #
C19634043
Description
1.5uH 2.8A 3.5A 90mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% 1008 Power Inductors ROHS