AHW1608FE4R7KTF
MFR.Part #
AHW1608FE4R7KTF
JLCPCB Part #
C6364709
Description
16 4.7uH 420mA 51MHz 970mΩ Wire-wound chip inductor ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS