AHW1608C-47NJTF
MFR.Part #
AHW1608C-47NJTF
JLCPCB Part #
C6807998
Description
280mΩ 2GHz 38 47nH 600mA Wire-wound chip inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS