APLD2012-2R2KPTD3
MFR.Part #
APLD2012-2R2KPTD3
JLCPCB Part #
C50325740
Package
0805
Description
2.2uH 35 50MHz 52mA Multilayer inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS