APLD2012-8R2KPTD3
MFR.Part #
APLD2012-8R2KPTD3
JLCPCB Part #
C50325747
Package
0805
Description
16mA 26MHz 30 8.2uH Multilayer inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS