APBD2012-900WTD12
MFR.Part #
APBD2012-900WTD12
JLCPCB Part #
C50325938
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ 850mA 90Ω@100MHz ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS