APH252008C1R5MP01
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
APH252008C1R5MP01
JLCPCB Part #
C42455334
Package
1008
Description
1.5uH 3.4A 3.5A Molded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS