ANR4020T270M
MFR.Part #
ANR4020T270M
JLCPCB Part #
C6808087
Package
SMD,4x4mm
Description
1.1A 27uH 700mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS