AHW2012C-47NJTF
MFR.Part #
AHW2012C-47NJTF
JLCPCB Part #
C6808039
Description
1.7GHz 310mΩ 47nH 500mA 60@500MHz Wire-wound chip inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS