ANR4030T1R2N
MFR.Part #
ANR4030T1R2N
JLCPCB Part #
C7497079
Package
SMD,4x4mm
Description
1.2uH 4.2A 6.3A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS