ANR3010T6R8M
MFR.Part #
ANR3010T6R8M
JLCPCB Part #
C7427083
Package
SMD,3x3mm
Description
6.8uH 720mA 960mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS