APBH3216-300WTD16
MFR.Part #
APBH3216-300WTD16
JLCPCB Part #
C50326222
Description
-55℃~+125℃ 15mΩ 30Ω@100MHz 6.2A ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS