ACP321609D2R2MT
MFR.Part #
ACP321609D2R2MT
JLCPCB Part #
C7497020
Package
1206
Description
2.2uH 240mΩ 50MHz 900mA Multilayer inductor ±20% 1206 Inductors (SMD) ROHS