APBH1608-600WTD16
MFR.Part #
APBH1608-600WTD16
JLCPCB Part #
C50326168
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 3.1A 40mΩ 60Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS