GMLB-160808-0600Y-GK-RU
Extended
Manufacturer
MAGLAYERS USA,Inc
MFR.Part #
GMLB-160808-0600Y-GK-RU
JLCPCB Part #
C5719181
Package
0603
Description
1 300mΩ 600Ω@100MHz 0603 Ferrite Beads ROHS