APBH1608-700WTD16
MFR.Part #
APBH1608-700WTD16
JLCPCB Part #
C50326169
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 2.6A 60mΩ 70Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS