APBH1005-471WTD16
MFR.Part #
APBH1005-471WTD16
JLCPCB Part #
C50326149
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 400mΩ 470Ω@100MHz 550mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS