APBD3216-600WTD12
MFR.Part #
APBD3216-600WTD12
JLCPCB Part #
C50325970
Description
-55℃~+125℃ 1.1A 100mΩ 60Ω@100MHz ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS