ANR5020T8R2M
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
ANR5020T8R2M
JLCPCB Part #
C7427120
Package
SMD,5x5mm
Description
1.8A 2A 8.2uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS