APBD3216-300WTD12
MFR.Part #
APBD3216-300WTD12
JLCPCB Part #
C50325967
Description
-55℃~+125℃ 2.1A 30Ω@100MHz 50mΩ ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS