ANR6028T820M
MFR.Part #
ANR6028T820M
JLCPCB Part #
C19634011
Package
SMD,6x6mm
Description
770mA 82uH 880mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS