AHW1005C-10NJTF
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
AHW1005C-10NJTF
JLCPCB Part #
C6364687
Package
0402
Description
10nH 200mΩ 24 3.9GHz 480mA Wire-wound chip inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS