APBD3216-152WTD12
MFR.Part #
APBD3216-152WTD12
JLCPCB Part #
C50325986
Description
-55℃~+125℃ 1.5kΩ@100MHz 320mA 600mΩ ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS