APH0518T100M
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
APH0518T100M
JLCPCB Part #
C5349671
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
10uH 155mΩ 2.5A 2.5A Molded Inductor ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS