APBD3216-101WTD12
Extended
Manufacturer
APV
MFR.Part #
APBD3216-101WTD12
JLCPCB Part #
C50325975
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.1A 100mΩ 100Ω@100MHz ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS