APBD2012-260WTD12
MFR.Part #
APBD2012-260WTD12
JLCPCB Part #
C50325929
Description
-55℃~+125℃ 1.6A 26Ω@100MHz 50mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS