AHW2520F-1R8KTF
MFR.Part #
AHW2520F-1R8KTF
JLCPCB Part #
C6808075
Description
1.8uH 170MHz 18 600mA 840mΩ Wire-wound chip inductor ±10% 1008 Inductors (SMD) ROHS